Aktualności

Napisz do nas

16 Śląskie Seminarium Fizyki Medycznej

 

 

 

 

 

Zapraszamy na
16 Śląskie Seminarium Fizyki Medycznej,
które obędzie się w dniach
17-19.09.2021 w Wiśle,
Vislow Resort

Będzie poświęcone pomiarom porównawczym i spójności pomiarowej.

Wprowadzenie ustawą Prawo atomowe wymagań dotyczących prowadzenia pomiarów związanych z oceną parametrów fizycznych urządzeń radiologicznych nakłada na fizyków medycznych pracujących w zakładach radioterapii obowiązek przeprowadzania w okresach 4 letnich pomiarów porównawczych tych parametrów, jeżeli ocena tych parametrów w jednostce ma być prowadzona przez specjalistów w zakresie fizyki medycznej.

Celem konferencji jest integracja środowiska i utworzenie grupy roboczej specjalistów fizyki medycznej z wiodących ośrodków w Polsce do opracowania wytycznych co do prowadzenia międzyośrodkowych pomiarów aparatury związanych z zapewnieniem spójności pomiarowej.

 

Program

Program 16SSFM do pobrania tutaj

 

Opłaty

Opłaty uwzględniają zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie w trakcie trwania konferencji.

* Przypominamy, że członkiem PTFM (uprawnionym do obniżonej opłaty konferencyjnej) jest osoba, która ma uregulowane składki członkowskie, łącznie z bieżącym rokiem (więcej informacji na stronie www.ptfm-org).

Wpłaty za uczestnictwo przelewem bankowym na następujące dane:

Uwaga – Ograniczenia związane z pandemią koronawirusa: Zgodnie z umową jaką mamy z ośrodkiem, zastrzegamy możliwość odwołania seminarium w przypadku wprowadzenia odgórnych obostrzeń i ograniczeń związanych z trwającą pandemią, w tym np. lockdown, zakaz zgromadzeń itp.  – dokonane wpłaty zostaną zwrócone uczestnikom.

 

Formularz rejestracyjny – REJESTRACJA ZAKOŃCZONA

 

ZAPRASZAMY, DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zostań subskrybentem bezpłatnego newslettera.