Aktualności

Napisz do nas

Fotorelacja 13 SSFM

Szanowni Członkowie PTFM,
Sympatycy i Przyjaciele naszego Towarzystwa,

13SSFM dobiegło końca. Był to bardzo ważny zjazd gdyż było to spotkanie wyborcze. Wszystkich uczestników było ok 90, a uprawnionych do głosowania – 77 os.

Jako największy oddział PTFM w kraju od pewnego czasu bardzo sumiennie podchodzimy do obowiązków jakie mają Członkowie wobec PTFM. W związku z tym (zgodnie ze statutem PTFM) kilkadziesiąt mandatów Członków w tym roku niestety zostało wygaszonych, a zainteresowani zostali o tym poinformowani. 

Bardzo nam miło poinformować, iż obecnie do śląskiego oddziału PTFM należy 153 Członków. Zatem wciąż jest wiele osób, które widzą sens i mają chęć nie tylko zapisać się do PTFM ale przede wszystkim, co szczególnie cieszy, że nasi Członkowie chcą się integrować i brać czynny udział w spotkaniach. 

Śląski PTFM od 7 lat organizuje spotkania nie tylko dla Członków oddziału ale przede wszystkim dla wszystkich sympatyków fizyki medycznej. Do tej pory co roku odbywały się dwa zjazdy, które ze względu na rosnące zainteresowanie i frekwencję przerodziły się w Konferencje Krajowe o nazwie Śląskie Seminarium Fizyki Medycznej – Konferencja Krajowa. 

 Zaplanowane zostało już kolejne spotkanie:
14SSFM w terminie 10-12.05.2019
i już gorąco zapraszamy do wzięcia w nim udziału. 

 

Podajemy skład wybranego nowego Zarządu PTFM o. Śląski na lata 2018-2022: 

  • Dr hab. Prof. US Armand Cholewka – Przewodniczący
  • Dr Kamil Gorczewski – Członek Zarządu
  • Dr Jacek Młynarski – Skarbnik
  • mgr Aleksandra Klimas – Sekretarz
 

Pragniemy gorąco podziękować za zaufanie, obecność oraz zaangażowanie w działania naszego oddziału. 

 
Ponadto pragniemy podziękować za nasze ostatnie spotkanie i podkreślić, że było to już 7 z rzędu Śląskie Seminarium Fizyki Medycznej, w którym frekwencja dobiegała 100 os.

 Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z 13SSFM:

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Bądź na bieżąco i zostań subskrybentem bezpłatnego newslettera.